Mūsu pārējie projekti

Mēs nestāvam uz vietas.

Bezgalība ir neierobežota. Gluži, kā mēs. Mēs pastāvīgi augam, maināmies, nākam klajā ar jaunām un inovatīvām idejām un projektiem. Mēs vēlamies mainīt lietas uz labo pusi. Mēs vēlamies uzlabot Jūsu digitālās pasaules pieredzi. Mēs vēlamies palīdzēt Jums kļūt labākiem. Mēs nevaram apstāties. Tas nekad nemainīsies. Mūsu skats ir vērsts tikai uz priekšu, uz nākotni.

Starflix Riga

Digitalās reklāmas aģentūra

Starflix ir vadošā digitālā mārketinga aģentūra, kura var lepoties ar tūkstošiem klientu visā pasaulē. Aģentūras galvenais mērķis ir palīdzēt katram biznesam atrast attiecīgajām izmaksām efektīvāko, individuāli piemērotāko digitālās reklāmas risinājumu. Sākot no mājas lapas beidzot ar inovatīvām tiešsaistes reklāmas kampaņām. Jā, Jūs beidzot esat atraduši savu personīgo digitālā mārketinga guru!

W#Academy

WordPress Akadēmija

Mūsu Web Akadēmijā Jūs varat apgūt mājas lapu veidošanas mākslu. Šie ir intensīvi, uz praksi balstīti dizaina kursi, kuru mērķis ir sagatavot jaunos dizainerus jebkuram nākotnes izaicinājumam. Web Akadēmijas saturs – 10% teorija, 90% prakse. Reģistrējaties jau tagad – dalībnieku skaits ir patiešām ierobežots.

 

Sazinies ar mums!

 

+370 (6-22) 84 228

vai

sales@getspace.lv