Mājas lapa

Nevainojams dizains, lieliska veiktspēja, vismodernākie spraudņi, un tas viss par revolucionāru cenu.

Mājas lapas

Iegūti mājas lapu, ko veidos apmācīti, profesionāli dizaineri. Pielāgota jebkuram ekrānam, izstrādāta ar mīlestību tieši Jūsu biznesam.

 

Tagad tikai 995 EUR

E-komercija

Iegūsti interneta veikalu. Ar inegrētu maksājuma sistēmu, nelimitētu produktu daudzumu lielisku preču galeriju un daudz vairāk.

 

Tagad tikai 1895 EUR

Starflix Riga

Digitalās reklāmas aģentūra

Starflix ir viena no vadošajām digitālā mārketinga aģentūrām, kas var būt lepoties ar tūkstošiem klientu visā pasaulē. Aģentūras galvenais mērķis ir palīdzēt katram biznesam atrast attiecīgajām izmaksām individuāli pielāgotus digitālā mārketinga risinājumus, sākot no mājas lapu izveides, beidzot ar inovatīvām tiešsaistes reklāmas kampaņām. Jā, jūs beidzot esat atraduši savu personīgo digitālā mārketinga guru!

Vai Jums izvēlēties Starflix?

Atbilde, protams, ir jā!

Augstas kvalitātes dizains

 

Vienmēr esat sapņojuši par estētisku mājas lapas dizainu? Jūs tovarat iegūt. Mūsu veidotās mājas lapas un interneta veikali pielāgoti jebkurai ekrāna izmēriem un ir optimizēti balstoties uz pētījumu metodēm. Sakiet ardievas parastiem lapas apmeklētājiem un sveiciet jaunus klientus.

Lieliska veiktspēja

 

Tīra mājas lapas koda struktūra, uzlabo datu piegādi katram apmeklētājiem.
Mūsu uzlabotā projektu vadības sistēma ļauj mums veidot mājas lapas vai interneta veikalus, kuras Google patiešām mīl.

Labākās papildus funkcijas

 

Interaktīvi dizaina rīki, čats, SEO, papildus valodas un vēl daudzas citas lieliskas papildus funkcijas. Visas tās var tikt integrētas gan Jūsu mājas lapā, gan interneta veikalā.

Revolucionāra cena

 

Nevis tāpēc, ka dodam mazāk, bet gan tāpēc, ka dodam pat vairāk. Iegūsti mājas lapu vai interneta veikalu sākot not 995 EUR. Labojumi iekļauti.

Uzziniet vairāk šeit!

Uzziniet vairāk šeit!

 

Sazinies ar mums!

 

+370 (6-22) 84 228

vai

sales@getspace.lv